Firma Z.P.A.S. „MISTER” Sp. J. istnieje na rynku od 1984 r. i jest firmą rodzinną założoną przez braci Jarosława i Ryszarda Binkowskich. Firma Nasza specjalizuje się w produkcji zarówno pieczywa świeżego jak i produktów o przedłużonej trwałości.

 

    W chwili obecnej posiadamy 4 piekarnie zlokalizowane na terenie województwa świętokrzyskiego tj. w Jeziorku, Rudkach k. Nowej Słupi, Bodzechowie oraz najnowszą i najbardziej nowoczesną piekarnię w Ostrowcu Św. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, zatrudniamy obecnie ponad 200 osób.

 

   Procesy produkcyjne we wszystkich zakładach firmy odbywają się zgodnie z aktualnymi wymaganiami sanitarnymi. Kładziemy duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo Naszych wyrobów, czego dowodem są uzyskane przez Nas certyfikaty potwierdzające wdrożenie i funkcjonowanie systemu HACCP oraz ISO 9001:2000. Do produkcji Naszych wyrobów wykorzystujemy najnowocześniejsze linie technologiczne zapewniające wysoką jakość i powtarzalność produktu.

 

     Wśród Naszych odbiorców posiadamy opinię rzetelnego oraz solidnego producenta, a Nasze wyroby cieszą się uznaniem na coraz szerszą skalę. Działalność Naszą ukierunkowujemy na ciągły rozwój, mając na uwadze zadowolenie Naszych klientów.

klos

Wyróżnienia

  • rzetelna firma
  • firmy rodzinne newsweek

Nasze oferta

Skontaktuj się z nami

ZPC Złoty Kłos

W. Binkowska, D. Binkowska Sp.j.
Os. Barwinek 28, 25-113 Kielce
una

Copyright reserverd © 2014 by zlotyklos.pl

projekt i realizacja techniczna NET-atak.pl strony internetowe kielce